O Nas

Catering Group Warszawa to znana i ceniona firma cateringowa na rynku, która posiada ponad 19-letnie doświadczenie w branży gastronomicznej. Oferujemy Państwu możliwość zrealizowania pełnego zaplecza w postaci menu dedykowanego na wiele okazji. Cechuje nas rzetelność świadczonych usług, pełen profesjonalizm i terminowość. U nas przygotowywanie posiłków nie jest traktowane jako rzemiosło, ale jako sztuka tworzenia kulinarnych arcydzieł i podróż przez najznamienitsze kuchnie świata.

Nasz personel na bieżąco podnosi swoje kwalifikacje – staramy się uczestniczyć w wielu kursach i szkoleniach, których celem jest doskonalenie naszych umiejętności zawodowych. To cecha wyróżniająca nas na tle konkurencji. Jesteśmy liderami w organizacji imprez od strony gastronomicznej – dbamy o utrzymanie wysokiego poziomu świadczonych usług zapewniając smaczne potrawy i estetyczną aranżację podania.

Firma Catering Group Warszawa to innowacyjne podejście do sztuki kulinarnej, które sprawia, że nie boimy się eksperymentów i stale poszukujemy nowych, ciekawych rozwiązań w kwestii przygotowania posiłków. Działamy dynamicznie i staramy się sprostać wyzwaniom współczesnego rynku usług gastronomicznych. Nasze bogate doświadczenie, grono zadowolonych klientów oraz współpraca z najlepszymi dostawcami w kraju to niewątpliwe atuty, które przemawiają za tym, aby to właśnie nam powierzyć organizację zaplecza gastronomicznego.

Jesteśmy do Państwa pełnej dyspozycji. Usługi cateringowe świadczymy w Warszawie i miejscowościach z nią sąsiadujących. Jesteśmy otwarci na Państwa oczekiwania i z przyjemnością zorganizujemy poczęstunek dla Państwa gości. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług!

 

Nasi klienci: