Żywienie zbiorowe w szkołach i instytucjach

Catering Group Warszawa specjalizuje się w żywieniu zbiorowym dla placówek edukacyjnych, stołówek pracowniczych oraz w dowozie posiłków regeneracyjnych we wskazane przez przedsiębiorcę miejsc. Pracujemy na terenie całej Warszawy i okolic. Klienci cenią nas szczególnie za tworzenie menu wedle upodobań zamawiającego oraz optymalne dostosowanie go do potrzeb żywieniowych danej grupy wiekowej, płci oraz preferencji smakowych.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w komponowaniu smacznych i zdrowych posiłków dla:

  • uczniów,
  • przedszkolaków,
  • pracowników umysłowych,
  • pracowników fizycznych.

Potrafimy dobrać odpowiednią wartość kaloryczną, wydobyć maksimum smaku i aromatu z potraw oraz wyjątkowo ozdobić dany posiłek, aby prezentował się pięknie i zachęcał do konsumpcji. Wszystkie składniki pochodzą od znanych i sprawdzonych dostawców, którzy oferują tylko świeże i dobre jakościowo produkty, bez chemii, konserwantów czy syntetycznych polepszaczy smaku. Duży nacisk kładziemy na obecność naturalnych przypraw i świeżych ziół, które zastępują tutaj nadmiar szkodliwej soli czy innych niezbyt zdrowych, sztucznych przypraw kuchennych.

Każdy posiłek tworzony przez Catering Group Warszawa to uczta dla podniebienia i pełna regeneracja organizmu, który jest przygotowany na podjęcie nowych wyzwań i dalszej pracy. Jesteśmy gotowi sprostać każdemu wyzwaniu i obsłużyć dużą liczbę osób. Cechuje nas terminowość i rzetelność.

W kwestii żywienia zbiorowego warto zaufać tylko Catering Group w Warszawie!