Private cooking

Firma Catering Group przygotuje dla Państwa wyszukane i wyjątkowe menu dedykowane na uroczystości o bardzo osobistym i intymnych charakterze – oświadczyny, pierwszą randkę, oznajmienie o spodziewaniu się dziecka czy świętowaniu awansu w gronie najbliższej sercu osoby. Cały charakter imprezy jest dostosowany do okazji, domu lub mieszkania i ma indywidualny i oryginalny charakter.

Nasi konsultanci i kucharze w ramach usługi private cooking pomogą Państwu:

  • w ułożeniu oryginalnego menu dostosowanego do rodzaju imprezy,
  • przy robieniu zakupów,
  • w wyborze odpowiedniego wina pod zaplanowane menu,
  • w przygotowaniu świeżych i smacznych potraw.

Przygotowując i planując imprezę uważnie wsłuchujemy się w potrzeby i oczekiwania Klienta, który ma szansę wyboru, jakiego rodzaju kuchnia ma królować na jego stole. Nasz szef kuchni potrafi skomponować wyjątkowe przystawki, dania główne, desery czy wykwintne kolacje. A wszystko to podane w wyjątkowej formie. Na życzenie możemy także zaparzyć świeżo zmielonej, wysokogatunkowej kawy, która będzie stanowić ukoronowanie wieczoru.

Posiłki podane są w wyjątkowo estetyczny i ciekawy sposób i mogą swoim wyglądem nawiązywać do charakteru przyjęcia typu private cooking. Przygotowana przez nas odpowiednia dekoracja stołu podkreśli rangę wydarzenia i uczyni je jeszcze bardziej wyjątkowym i niepowtarzalnym.

Firma Catering Group obsługuje gości z całej Warszawy i okolic. Pracujemy przez cały tydzień, również w weekendy. Jeśli pragną Państwo przeżyć wyjątkowe chwile i celebrować ważne dla was wydarzenie – to warto wzbogacić go menu z Catering Group Warszawa. Satysfakcja gwarantowana!