Catering

Usługi realizowane przez Catering Group to wyjątkowe doznania kulinarne połączone z terminowym dowozem potraw. Dużą uwagę przykładamy do funkcjonalnego i estetycznego  serwisu, dzięki któremu każda impreza korzystająca z naszego cateringu otrzymuje wyjątkową i smaczna oprawę.

Jesteśmy firmą, która dojeżdża do każdego miejsca w Warszawie i okolicach. Pracujemy przez 7 dni w tygodniu – także w weekendy. Potrafimy sprostać każdemu zadaniu. Obsługujemy duże i małe przyjęcia. Jesteśmy znani z profesjonalnej obsługi sympozjów, zjazdów czy spotkań biznesowych, nawet tych realizowanych na wysokim szczeblu.  

Wysoki poziom prezentowanych usług cateringowych wynika z uważnego wsłuchania się w potrzeby, cele i oczekiwania klientów. Z naszej strony dokładamy wszelkich starań, aby oferowane usługi cateringowe w Warszawie wyróżniały się pełnym profesjonalizmem i reprezentowały europejski poziom.

Dowozimy pełnowartościowe posiłki do wybranych przez klientów miejsc – domów prywatnych, mieszkań, ogrodów, plenerów, szkół, przedszkoli, zakładów pracy itp.

W naszej ofercie znajdą Państwo:

  • szeroko rozumiany catering dla firm,
  • catering okolicznościowy,
  • usługę private cooking,
  • ofertę żywienia zbiorowego.

Komponujemy potrawy na bazie naturalnych i sprawdzonych produktów, które pochodzą wyłącznie od renomowanych dostawców. Starannie opracowujemy każdy szczegół i staramy się, aby smak i aromat idealnie przenikały się ze sobą i tworzyły jedną, spójną całość, która urzeka swoim niebanalnym i doskonałym smakiem. Odpowiednio zabezpieczone posiłki nie ulegają naruszeniu w czasie transportu, dlatego też trafiają na Państwa stoły w idealnym stanie. Ciekawa aranżacja potraw to kolejny atut świadczonych przez nas usług cateringowych.

Zachęcamy do kontaktu wszystkich poszukujących sprawdzonych usług cateringowych w Warszawie i okolicach. Jesteśmy otwarci na Państwa potrzeby i oczekiwania.