Catering okolicznościowy

Zdarzają się sytuacje, że pragniemy podjąć gości w zaciszu swojego domu czy firmy bez wynajmowania sali restauracyjnej czy organizowania miejsca w lokalu gastronomicznym. Domowa, przyjazna atmosfera dla wielu z nas to pyszne jedzenie, które pozwoli bez przeszkód delektować się przyjemnością różnorodnych smaków i faktur.

Jeśli nie mamy ochoty lub czasu na samodzielnie przyrządzanie potraw, obawiamy się, że stres zniweczy nasze plany kulinarne, nie mamy talentu do gotowania czy organizujemy przyjęcie lub spotkanie w biurze warto skorzystać z usług firmy Catering Group.

Działamy na terenie całej Warszawy i okolic. Możemy dojechać w każde wskazane przez Państwa miejsce, zarówno do domu, jak i do firmy. Pracujemy również w weekendy i w późnych godzinach popołudniowych.

Z przyjemnością stworzymy dla Państwa menu, które oczaruje smakiem zgromadzonych gości. W zależności od Państwa sugestii, potrzeb i oczekiwań może składać się ono z potraw inspirowanych wieloma kuchniami świata i przyciągać bogactwem smaku i aromatu. Ponadto, szef kuchni Catering Group samodzielnie komponuje składniki, dobiera odpowiednią ilość przypraw oraz dba o ich estetyczny wygląd. Wszystkie produkty pochodzą od renomowanych dostawców, którzy gwarantują ich świeżość i wspaniała jakość. Do wyboru mamy pełne menu, składające się ze starterów, zup, dań głównych, deserów oraz kolacji. Posiadamy także menu specjalnie dedykowane dla dzieci.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług cateringowych w Warszawie, gdy organizują Państwo:

 

  • jubileusze zaślubin, zaręczyny, poprawiny;
  • chrzciny, komunie;
  • urodziny, imieniny;
  • BBQ party,
  • imprezy służbowe;
  • konferencje, szkolenia czy sympozja.

 

Z nami to będzie niezapomniane przyjęcie!