ADRES

Instalatorów 7c, 02-237 Warszawa


KONTAKT

664 753 035

mobile logo

O Nas

17 lat doświadczenia, perfekcja i profesjonalizm

17

Lat doświadczenia

143

Zadowolonych Klientów

1637

Przygotowanych Wydarzeń

72921

Obsłużonych Gości

Od 17 lat przygotowujemy dla Państwa catering na najwyższym poziomie. Perfekcja, profesjonalizm i zamiłowanie do sztuki gastronomicznej sprawia, że nasze realizacje wyznaczają trendy we współczesnym cateringu.

image

Catering Group to zespół doświadczonych osób, które przygotują najbardziej wyrafinowane zamówienie w Warszawie. Przygotujemy dla Państwa zarówno catering biznesowy, okolicznościowy, private cooking jak i zorganizujemy żywienie zbiorowe w szkołach oraz instytucjach. Nasze realizacje to więcej niż catering, to połączenie doskonałego smaku oraz perfekcyjnej obsługi i aranżacji stołów i bufetów.

W naszej ofercie cateringowej znajduje się szeroki wachlarz dań precyzyjnie dobranych do potrzeb klienta, jak również różnorodne menu tematyczne, w tym wielkanocne, piknikowe czy koktajlowe.

Realizujemy usługi cateringowe w dowolnie wybranym przez klienta miejscu: w siedzibie firmy, na pikniku, planie zdjęciowym, sali bankietowej czy w plenerze. Głównym obszarem naszych realizacji jest Warszawa, jednak usługi cateringowe realizujemy także w innych miastach.

Bez względu na porę i miejsce realizacji, nasz zespół jest punktualny oraz profesjonalny a smak i jakość naszych potraw jest dla nas najwyższym priorytetem.


Przenieś się z Catering Group w niezwykły świat smaków skomponowanych specjalnie na Państwa życzenie.


Wieloletnie doświadczenie zespołu oraz ciągłe doskonalenie naszych umiejętności sprawiają, że catering który serwujemy nie tylko w Warszawie jest pełen aromatu i niezapomnianego smaku.

NASI KLIENCI