ADRES

Instalatorów 7c, 02-237 Warszawa


KONTAKT

664 753 035

mobile logo

CATERING

Proponujemy kompleksową i profesjonalną obsługę gastronomiczną.

Catering okolicznościowy

Przyjęcia okolicznościowe spędzone w gronie znajomych lub rodziny wcale nie muszą odbywać się w wynajętym lokalu, aby potrawy zapadły wszystkim w pamięć, a komfort gospodarzy nie został zaburzony koniecznością ciągłych odwiedzin kuchni. Wszystko można zorganizować w Państwa domu, a nasz catering weselny, na komunię oraz wiele innych okazji chętnie to udowodni. Naszą działalność prowadzimy przede wszystkim na terenie Warszawy i okolic. Indywidualnie ustalając z Państwem szczegóły obsługi, jesteśmy również w stanie stworzyć catering na komunię lub weselny dokładnie w taki sposób i bazujących na takich smakach, jakie sobie życzy klient.

Posiadając doświadczenie w organizacji przyjęć okolicznościowych w Warszawie niejednokrotnie już mieliśmy okazję udowodnić kunszt i doskonałe przygotowanie naszego zespołu do powierzonej mu roli. Dania, które Państwu zaserwujemy w ramach cateringu weselnego lub na komunię zawsze przygotowujemy z dużą dbałością o jakość smaku i samych produktów. Oprócz wyśmienitych potraw reprezentujących różne rodzaje kuchni świata oraz smaki służymy również naszą obsługą. Catering na komunię, weselny oraz z każdej innej okazji z firmą Catering Group Warszawa zadowoli podniebienia nie tylko dorosłych, ale również i dzieci – niezależnie czy będą to przystawki, czy może deser.

Sprawdzony szef kuchni naszej firmy z Warszawy, z kreatywnym umysłem zdolnym wyczarować najbardziej magiczne smaki, chętnie obejmie przywództwo nad całym przyjęciem. Dzięki niemu stworzymy dla Państwa catering:

  • Chrzciny
  • Komunie
  • Wesela
  • Przyjęcia urodzinowe
  • Bbq party