ADRES

Instalatorów 7c, 02-237 Warszawa


KONTAKT

664 753 035

mobile logo

CATERING

Proponujemy kompleksową i profesjonalną obsługę gastronomiczną.

Catering dla firm


Firma cateringowa Catering Group Warszawa to gwarancja profesjonalnej i kompleksowej obsługi zamówionej przez Państwa opcji organizacji poczęstunku. Nasze usługi cateringowe w tej kategorii obejmują zlecenia dotyczące przyjęć okolicznościowych, sympozjów, konferencji, zjazdów, gali oraz wszelkich imprez organizowanych w siedzibie firmy klienta. Nie ogranicza nas miejsce i zawsze jesteśmy gotowi spełnić Państwa potrzeby i indywidualne wymagania – czyż to właśnie nie na tym polega dobry catering? Nasi pracownicy tworzą jeden zgrany zespół profesjonalistów, którzy pod wodzą naszego doświadczonego szefa kuchni na pewno udowodnią, że jeśli już wybierać catering w Warszawie to tylko u nas. Zajmiemy się Państwa satysfakcją niezależnie od wielkości przyjęcia – firma cateringowa Catering Group posiada środki do realizacji każdego zapotrzebowania na nasze usługi.

Catering okolicznościowy


Nasze potrawy oraz profesjonalna obsługa kompleksowo zadbają również o dobrą atmosferę każdej uroczystości rodzinnej, na której znajdzie się nasz catering. W Warszawie usatysfakcjonowaliśmy już w ten sposób wielu klientów, dostarczając nasze usługi cateringowe w wyznaczonym terminie oraz w rozsądnej i uczciwej cenie, adekwatnej do dań, jakie jesteśmy w stanie zaserwować. Oddając losy przyjęcia w ręce naszego szefa kuchni na pewno pozytywnie się Państwo zaskoczą i jeszcze długo będą wspominać kreatywność i umiejętności, które przyczyniły się do stworzenia tak dobrego cateringu. To idealna propozycja by spędzić czas w gronie rodziny lub przyjaciół bez stresu związanego z gotowaniem – firma cateringowa Catering Group Warszawa może zaproponować swoim klientom bardzo wiele.

Private cooking


Brak u Państwa kulinarnych umiejętności? Chcą Państwo zorganizować mniej lub bardziej kameralne przyjęcie w gronie znajomych? Chętnie pomożemy oferując swoje usługi cateringowe. W tym wypadku mogą Państwo liczyć nie tylko na przygotowanie potraw, ale również zrobienie wszelkich potrzebnych zakupów oraz dobór wina na tą wyjątkową okazję. Rozwiązanie to idealnie sprzyja swobodnej atmosferze przyjęcia, jak na dobry catering w Warszawie przystało. Podczas, gdy klient może swobodnie zająć się rolą gospodarza, my wyczarujemy ustalone z Państwem dania.

Żywienie zbiorowe w szkołach i instytucjach


Firma cateringowa Catering Group specjalizuje się również w obsłudze wyżywienia dla placówek edukacyjnych oraz dużych instytucji. By osiągnąć odpowiednią jakość naszych usług cateringowych gwarantujemy Państwu:

  • w pełni zbilansowane posiłki regeneracyjne,
  • dobrą jakość produktów oraz wyśmienity smak,
  • odpowiednią estetykę podania potrwa, co ma bezpośredni wpływ na przyjemność z jedzenia.

Pragniemy odmienić oblicze „stołówek” w Warszawie (jakość oraz profesjonalizm połączony z doświadczeniem zawodowym nie raz udowodniły, jak naturalnie nam to przychodzi).